KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789174
nr 1378 9174
Knut Norman (1896-1977), Sverige. Signerad, Lofoten. Olja på duk, 33x73, yttermått inklusive ram: 44x84 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:02:55
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr